Co się udało – Maj

Kochani, czerwiec za pasem, więc czas najwyższy na podsumowanie maja. To był miesiąc w którym przede wszystkim zdecydowanie wyszłam ze strefy komfortu, próbowałam nowych rzeczy i ścigałam się z czasem. Bez dwóch zdań maj był dla mnie łaskawy – policja nie odholowała mi samochodu, nie zalało mi mieszkania, nie wydarzyło się wiele sytuacji w którym mogłam się popisać moją wyszukanym arsenałem wulgaryzmów. Czerwiec już zdążył mnie zdenerwować.

No ale dzisiaj nie o tym co mnie wkurza! Dzisiaj o tym co się w minionym miesiącu udało:

YouTube 

Rozpoczęcie na poważnie działalności na YouTube chodziło mi po głowie od dłuższego czasu. Ciągle jednak czułam, że to nie jest ten moment, nie jestem gotowa, bla bla bla. Do nagranie pierwszego “niećwiczeniowego” filmu zmotywowaliście mnie wy i wasze historie które od was usłyszałam. Tak, usiąść przed kamerą i opowiadać w zwięzłych zdaniach historie która toczy się od kilku lat nie było proste. Tak, było mi wstyd, głupio i zastanawiałam się nad przyjęciem przez was tego filmu. Tym bardziej dziękuje wam za tak ciepłe przyjęcie mojej historii. Dajecie mi niesamowitego kopa do pracy, dlatego znowu zwracam się do was: Co chcielibyście zobaczyć w następnych filmach?

WPS Workout Kraków – Gdańsk 

White_Pointe_Shoes_107

Mówiłam to już sto razy i będę powtarzać – nic mnie tak nie cieszy jak spotkania z wami na treningach. W maju zaliczyłam dwa miasta – zaprzyjaźniony już Kraków i zupełnie nowy Gdańsk. W Krakowie debiutował mój nowy blog warsztatowy – Pre Ballet Class. Po całkiem dobrym przyjęciu, myślę że dołączy do stałego programu warsztatów, a dla Krakowianek mam w tym sezonie coś zupełnie nowego !

Korzystając w okazji, mała zapowiedz planu na najbliższe miesiące :
Czerwiec: Poznań – Łódź
Lipiec: Wrocław – Katowice
Sierpień: Kraków – Gdańsk

Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na fanpage 🙂

A jaki był Twój największy sukces ostatniego miesiąca ? 🙂

Mogą Ci się również spodobać...

1 Komentarz

  1. Pizza z Tobom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *