Pointy na fitnessie czyli Adidas Love from Frist Sweat

Tak, to był chyba najbardziej kontrowersyjny trening, jaki w życiu dało mi się poprowadzić. Co robiły pointy na sali fitness? Już tłumaczę!

Cel, czyli po co?

Fitness, bieganie, siłownia – kiedy chcemy zacząć przygodę w ruchem, to są najcześciej nasze typy. Tylko że one wcale nie muszą pasować każdemu. Seria treningów Love from First Sweat to poszerzenie spojrzenia na aktywność fizyczną, wyjścia poza schemat, poszukiwanie nowej sportowej drogi albo uzupełnienia tej, którą aktualnie idziemy. Otwórzmy się na nowe!

Co ja tam robiłam?

Chodź, opowiem Ci moją zajawkę! Balet dla wielu to kosmos, a o istnieniu jego rekreacyjnej wersji nadal mało kto słyszał. Ten kto “coś słyszał” uważa to za niesamowicie niebezpieczne, niewykonalne i na granicy samozagłady. Przyszłam pokazać, że balet ma też swoją miło, rekreacyjną formę, a nawet ktoś tak nie skalany sportem w dzieciństwie jak ja, może w nim znaleźć swoją przestrzeń i zakochać się bez reszty.

Co robiliśmy?

Na dobry początek rozmawiałyśmy o tym, że jestem trzeźwa, wszystko ze mną ok, a balet jest – uwaga, uwaga – fajną formą spędzenia czasu. Dziewczyn długo nie trzeba było namawiać do spróbowania podstawowych pas, odrobiny barre o barre au sol, trochę body ballet, dopełnione dawką rozciągania. Wyszła całkiem smaczna mieszanka, którą mam nadzieję rozbudziłam ich ciekawość 🙂

Co jeszcze ?

Ciuchy! Treningi są związane z premierą nowej kolekcji staników i legginsów Adidas, które po i przed treningiem możecie zobaczyć, dotknąć i sprawdzić. Ich level wtajemniczenia zależy od intensywności treningu. Ja polubiłam serię z lekkim wsparciem, które myślę że przypadnie też to gustu dziewczyną związanym z jogą i pilatesem.

Co dalej?

To nie koniec! W Adidas Runners Warsaw znajdziecie jeszcze dwie wtorkowe propozycje: w najbliższy (18.09)   Stronger body – Anna Fritz-Fabijanek (trening siłowy), a w kolejny ( 25.09)Keep boxing and don’t rest – Sylwia Nowak (podstawy boksu)

Info:

1. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! – wymagana jest rejestracja na stronie www.adidas.pl/adidasrunners lub przez aplikację Runtastic. Liczba miejsc jest ograniczona.
2. Zapisy na kolejny tydzień zajęć otwierane są z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Informacje o otwarciu zapisów można znaleźć  na grupie adidas Runners Warsaw na Facebooku.
3. Zajęcia są bezpłatne.
4. Na miejscu można skorzystać z szatni oraz łazienki.
Więcej informacji o treningach adidas Women Love from the first sweat znajduje się
w wydarzeniu na Facebooku  https://www.facebook.com/events/1535669123204208/

Mogą Ci się również spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *