Szpagatoodporna kolekcja Adidas

29 listopada 2017

Jeżeli kiedykolwiek bałyście się, że jesteście bardziej rozciągnięte niż wasz strój na trening, mam dla was dobrą nowinę – adidas wziął nas pod uwagę, tworząc nową kolekcje. Jeżeli jesteście bardziej rozciągnięci, niż ich nowe legginsy, to chcę być wami w następnym wcieleniu.

O co chodzi?

Głównie o Warp, czyli nową dzianinę, która wychodzi na przeciw naszym szpagatowym pomysłom.

Co mówi producent?

„Każda sesja treningowa to okazja na wyznaczenie nowych granic. Staw czoła wyzwaniu w tej koszulce treningowej dla kobiet, zaprojektowanej z myślą o przewiewnym i suchym komforcie, gdy będziesz dawać z siebie wszystko. Gładka, bezszwowa konstrukcja redukuje ryzyko powstawania otarć, a duża ilość elastanu gwarantuje swobodę ruchów. Krój o średniej kompresji pozwoli mięśniom skoncentrować się na aktywności.”

Co mówię ja?

Ubrania mają nieskończony level rozciągania – nie mamy uczucia, jakby ubranie za nami nie nadążało, nie krępuje ruchów, nie trzeba podciągać nogawek. Kiedy używasz ich na baletowej sali, odpada wymówka pod tytułem: próbuje wykręcić kolana, ale spodnie mi nie pozwalają.  Te totalnie pozwalają.

Ubrania fajnie trzymają ciało – mimo że są bardzo dopasowane, nie uwypuklają mankamentów figury, a wręcz przeciwnie, ładnie tuszują to co jest „nie aż tak”. Dodatkowo przeźroczyste detale są całkiem sexy i ściągają wzrok kolegów w sali. Jeśli akurat jacyś się znajdą.

Co testowałam?
koszulka + legginsy kombinezon

zdjęcia: Natalia Świdlicka