Polskie marki taneczne – Hopsa

9 marca 2017

Jak już pewnie wiecie, w kwestii baletowych outfitów jestem totalną patriotką. Polskie marki sportowe, których paleta momentami aż zaskakuje, nie odstępują jakością od zagranicznych konkurentów, za to ceną już tak. I to na korzyść. Dodatkowo, za markami i ich twórcami stoją często historie, które chwytają za serce. Tak było z Hopsa.

O twórcach : z założycielami marki Hopsa, Basią i Maćkiem spotkałam się już lata temu, kiedy marka była dopiero w zamyśle. Razem wylewaliśmy pot na treningowej sali, razem motywowaliśmy się do przekraczania kolejnych granic. Pamiętam, jak przynosili na zajęcia prototypy do wypróbowania, a potem pomysł nabrał rumieńców. W końcu w letnie popołudnie, przy filiżance fantastycznej kawy usłyszałam zdanie:

” Stworzyliśmy markę, która ma być przyjazna zwykłym ludziom. Chcemy robić cichy, w których wygląda się świetnie, nawet nie mając kaloryfera i nie spędzając całych dni na siłowni. Chcemy odczarować sport, pokazać że rekreacja jest fajna. Nie musisz być zawodowcem, nawet jeśli tu i ówdzie Ci się trzęsie, to jesteś super”

Mnie już wtedy wzięło.

O ubraniach : Jeszcze mocniej mnie wzięło, gdy pierwszy raz ubrałam ich legginsy. Ubrałam, nie zobaczyłam, bo na pierwszy rzut oka nic, oprócz fantastycznej szaty graficznej, nie zapowiadała takiego obrotu sprawy. Tak, te ciuchu naprawdę robią figurę. Tu masz talie, tu masz pośladki, tu udo, tu łydkę, a to wszystko jędrne i na miejscu. Nawet dziewczyna o figurze małego chłopca, jak ja, wygląda całkiem apetycznie. A to wyczyn.

Od Basi i Maćka dowiedziałam się,  że wszystko, ale to wszystko, zaczynając od przędzy, przez szwalnie, konstruktorów, krawców aż po grafików jest w 100% made in Poland. Nad każdym ciuchem osobiście czuwają twórcy marki i wierzcie mi na słowo : są dobrze przetestowane, nawet w najbardziej hardcorowych warunkach. Czasami nawet podrzucają coś z hasłem : weź sprawdź, czy to jest szpagatoodporne. Wierzcie mi, że sprawdzam. Wierzcie mi, że jest.

Co jest w ofercie?

W kolekcji znajdują się propozycje dla kobiet i mężczyzn. Te pierwsze mają do dyspozycji legginsy, szorty, topy z długim rękawem i bokserki. Dla panów istnieją dwie opcje : legginsy lub topy z długim rękawem. Wszystko w 4 wariantach kolorystycznych: buldożki, runo, sportowcy oraz klasyczna czerń.

 

 

Moja opinia: Hopsa jest kolejną firmą na polskim rynku na którą warto zwrócić uwagę. Antydepresyjne wzory, świetna jakość i konkurencyjna cena to największe plusy. Minusy? Nigdy nie spodobają Ci się już żadne inne legginsy….

Sklep: Hopsa.pl