Ocieplacze Bloch

21 stycznia 2018

Zima w pełni i ostatnio w moim osobistym odczuciu trochę przegina. Wpadamy na salę prosto z mrozu, z zamarzniętym na kość dłońmi i stopami. Wtedy z pomocą przychodzą ocieplacze.

Ocieplacze w treningu pełnią wiele funkcji – pomagają nam się rozgrzać, utrzymać mięśnie w cieple czy wyglądać bajecznie. Baletowa szafa nie może się bez nich obyć.

Dzisiaj mam dla was kilka propozycji, na stylizację treningowe w których przetrwamy zimę

Na start – mój faworyt. Jednoczęściowy kombinezon z oddychającej bawełny, który nie krępuje ruchów, jest wygodny i współpracuje w tańcu. Najchętniej jeszcze bym w nim spała.

Wełna, wełna, wełna. Trudno znaleźć coś co lepiej ogrzewa. Ciepłe elastyczne spodenki w komplecie z krótkim sweter.

Getry to chyba klasyka ocieplaczy, bez których nie wyobrażam sobie zimy. Te tutaj dbają o ciepło nie tylko kostek, ale nawet kolan i mięśni ud. Do kompletu z długim, luźnym sweterkiem.

I sweterek w roli głównej – z długim rękawem zakładanym na kciuk i wycieciem na plecach, żeby nikomu nie umknęły zebrane łopatki.

Czyli na zimę jesteśmy przygotowani!

A teraz szczerze – kto ma dość zimy?

  • Lenulek

    Moje pytanie nie na temat;): Tańczę od dobrych 7 lat z tym, że formy nowoczesne; modern ,jazz… A marzę o pointach . Co robić? wiem, że wzmacnianie kostek i odpowiednia technika to podstawa ale co dalej ? Zajęcia prepoint? Musiałabym zrezygnować z treningów , co mi się nie opłaca ,bo na zostanie baletnicą już jestem za stara :D. A pointy z jakiegoś powodu mi się marzą.