Bloch – kolekcja Świąteczna

4 grudnia 2017

Zima za pasem, śnieg stoi na ulicach, opony zmienione na zimowe, fryzura pod czapkę. To może oznaczać tylko jedno – nadchodzą święta. W tym roku, jak co roku zresztą, jednym z problemów będą prezenty. Jeśli macie w swoim otoczeniu baletnicę, ten problem już was nie dotyczy. Mam dla was coś, co na pewno zdobędzie jej serce, tak jak w minutę zdobyło moje.

model 1

Świąteczna kolekcja Bloch, to coś z czym na rynku jeszcze się nie spotkałam, a pomysł jest banalnie prosty – dwustronne kostiumy. Kiedy mamy ochotę wyróżnić się z tłumu tancerzy na sali, w mocnych kolorach, kiedy wolimy postawić na klasykę, czerń. O co w tym chodzi?

model 2

Każdy z kostiumów ma czarną stronę, co to koloru wybieramy między mocnym różem z czarnym obszyciem i błękitnoróżowym printem. Mamy do wyboru trzy fasony – jeden na grubszych ramiączkach z okrytymi plecami, oraz dwa modele kostiumu na cieńszych ramiączkach – jeden z bardziej zabudowanymi plecami, drugi w bardziej odkrytej wersji.

model 3

To co najbardziej spodobało mi się w kostiumach, to materiał – taki jak lubię, czyli mocno elastycznych, otulający ciało, w którym mamy od razu kilka kilo mniej. Same trykoty nie krępują ruchów, nie zsuwają się, nie przeszkadzają w tańcu. I oszczędzają sporo miejsca, bo w sumie mamy dwa kostiumy.

Także podsumowując,
Drogi Święty Mikołaju,
Chcę.

  • Magda Kwiecień

    Super kostiumy!😊 moja siostra regularnie odwiedza twojego bloga i sprawiła mi właśnie taki prezent na Mikołajki😁😁 P.S. Super prowadzisz bloga, moja ulubiona strona internetowa😘