Baletki Bloch Performa

22 czerwca 2018

Baletek mamy, lekko licząc, dostępnych na rynku jakieś miliard modeli. Można zmieniać, eksperymentować, szukać ideału. Dzisiaj o kolejnym konkurencie o naszą stopę – Bloch Performa.

Od producenta:

Najnowszy model baletki wykonany z bardzo lekkiego, miękkiego i elastycznego materiału. Zamiast ściągacza mają gumkę, ale dużo cieńszą niż w modelach Synchrony I Pro Elastic. Idealnie dopasowują się do kształtu stopy. Dzielona podeszwa została wykonana w taki sposób, aby jeszcze bardziej amortyzować stopę, dzięki czemu baletka jest bardzo wygodna a jednocześnie nie czuje się jej na stopie. Podobnie jak w modelach Synchrony, Zenith i Pro Elastic gumki zostały już wszyste na krzyż, więc baletka jest od razu gotowa do użycia.

W wersji różowej baletki idealnie pasują do naszych rajstop w kolorze różowym. Model rekomendowany przez nas i kupowany przez szkoły baletowe i teatry.

Processed with VSCO with f2 preset

Ode mnie:

Pierwsze co zauważyłam, to niesamowicie cienki, ale o dziwo wytrzymały materiał. Baletki są miłe w dotyku i nie drażnią skóry. Gumka dookoła stopy jest dużo węższa niż w Synchrony, przez co model jest mnie toporny, bardziej smukły. Wkładki pod palcami i piętą ją z miękkiej skóry, mają wielkość która nie przeszkadza, nie jest śliska. Oczywiści jak większość w większości modeli podeszwa jest dzielona.

Ładnie podkreślają podbicie i mimo braku ściągacza, dopasowują się nawet do wąskiej – takiej jak moja stopy. Są wygodne i wytrzymałe.

Processed with VSCO with f2 preset

Macie już swoje doświadczenia z tym modelem?

  • ulabe

    Też używam tego modelu. Jest super wygodny i dopasowuje sie do stopy. Niestety mają jedną wadę – materiałowa wkładka przyklejona od środka bardzo szybko się odkleja i zawija w trakcie treningu. No cóż o ideały cieżko, szczególnie, że też mam wąskie stopy 😉